When I’m 64

Pieternel ontdekt een grijze haar en weet wat dat betekent.

Door Pieternel

Doe als het moet alles opnieuw.

you'll be older, too!

Ik ben nog lang geen dertig en toch betrap ik mijn hoofd af toe op een witte haar. Toegegeven, een witte haar valt natuurlijk ook meer op bij iemand met donker haar. En ik weet sinds kort dat ik niet de enige jonge vrouw ben met hier en daar zo’n rare haar. Maar ik wil nu wel graag een conclusie verbinden aan deze ontdekking. Betekent het dat niet lang meer heb te leven? Of alleen maar dat mijn pigment opraakt en ik in de zomer ook niet meer bruin word? Heb ik te veel zorgen? Gebruik ik verkeerde shampoo?

Ik heb er lang over nagedacht en ik denk dat ik het weet: mijn hoofd vertelt me alvast dat ik – pas als ik echt oud ben – heel mooi dik spierwit haar krijg, met krullen erin.

Post to Twitter

Plaats een Reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Colofon.

Deze site werd opgezet door Rutger Middendorp, die van Gemengd Bedrijf en Nieuwe Garde. Oh ja, en hij blogt voor Bright. Hoofdredacteur is Pieternel Teekens. Arno Hoogma kon op slechts 1 chocoladetaart de Twitter- en Flickr-integratie voor elkaar krijgen.

Click

Kijk ook eens op.

Copyright