
Pieternel schreef laatst een post hier die me is bijgebleven. Het ging over zelf doen en ze had helemaal gelijk. Zelf heb ik de onweerstaanbare neiging om alles wat ook maar enigszins op de naaimachine te fabriceren is zelf te maken. Een hinderlijke gewoonte want veel dingen zijn gewoon voor een paar tientjes in de winkel verkrijgbaar en dat scheelt heel veel tijd.
Maar niets kan op tegen het gevoel van ‘zelf gemaakt!’.
5 Reacties
Dat ziet er echt geweldig uit! Ik moet ook een naaimachine hebben. Zou het moeglijk zijn om zo’n ding ook weer zelf te bouwen?
Dankje
Ik heb trouwens niet naar mijn gezicht gekeken toen ik het slofje af had want ik zat me aan mijn nieuwe creatie te vergapen. Ik had ‘em zelfs vannacht op mijn nachtkastje gezet, kinderachtig he
Zelf een naaimachine maken, dat weet ik niet hoor. Maar als je het echt goed wilt aanpakken, dan moet je ook een paar schapen scheren, wol spinnen, stof weven en dan gaan naaien. Ik zie mezelf alleen nog geen leer looien.
Wel eens over de aanschaf van een aaimachine nagedacht?
Ik vraag me af of er per ongeluk aaimachine staat, of dat het een bewuste keuze is geweest.
wel een mooi woord…hm